אודות מלון לוט

חדשות ואירועים

אנו תמיד שואפים לספק לאורחינו חוויה נפלאה שתגרום להם לצפות לחזרתם למלון ספא לוט. אנו תמיד משנים ומשפרים את מתקני המלון והשירות לנוחיותכם.
עין בוקק ים המלח - התחדשות והרחבת מלון לוט

התו הירוק

המלון פועל על פי התו הירוק המעודכן לתאריך 01.10.21 ולכן יש להציג בכניסה למלון את התו הירוק יחד עם תעודה מזהה.
 

1.במסגרת התו הירוק, הכניסה למלון מותרת עפ"י הקריטריונים הבאים:

•אדם שהתחסן בשלוש מנות: התו הירוק יהיה תקף למשך חצי שנה ממועד
  קבלת החיסון השלישי.
 
•אדם שהתחסן בשתי מנות: התו הירוק יהיה תקף למשך חצי שנה ממועד  
  קבלת החיסון השני.
•אדם שהחלים: התו הירוק יהיה תקף למשך חצי שנה ממועד אישור
  ההחלמה.
•אדם שהחלים וקיבל מנת חיסון: התו הירוק יהיה תקף למשך חצי שנה   
  ממועד החיסון.
• לא מחוסנים - בדיקת קורונה PCR שלילית בתוקף של 72 שעות.
 
2. חלה חובה על עטיית מסכה בתוך מבנה המלון.

בכל המקרים על האורחים להציג את התו הירוק.

בעקבות המצב והמגבלות הקיימים , ישנם עיכובים מסוימים במתן השירות.
אנא סבלנותכם ושיתוף הפעולה.

חדרים חדשים

חדרים חדשים

חדרים חדשים ומפוארים התווספו למלון:
חדרי דלקס, סטודיו וסוויטות.
לכל החדרים מרפסות גדולות עם נוף פנורמי לים המלח.
החדרים מרווחים בעיצוב אלגנטי ועדין.
סימפוזיון סין ישראל על טיפול אקלימי בים המלח

סין-ישראל הסימפוזיון הראשון על טיפול אקלימי בים המלח

אירוע מיוחד זה התקיים במלון ספא לוט, עין בוקק, ב -15 בדצמבר 2016, בשיתוף עם המרכז הרפואי DMZ וחברת HM MEDICAL SOLUTION .

 

משלחת של 13 רופאי עור מומחים מסין, כולם פרופסורים מובילים בתחומם, נחתה בפעם הראשונה בישראל לביקור בן 5 ימים, וקיבלה הרצאות מאת המדענים הבולטים בתחום הקלימטותרפיה.

 

מידע נוסף

 

פרופ' אברהם קודיש, מאוניברסיטת בן-גוריון פתח את הפגישות המדעיות, ואחריו פרופ' סימה הלוי, מאוניברסיטת בן גוריון, נשיאה איגוד רופאי העור הישראלי לשעבר וראש מחלקת עור במרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה. הרצאות שלהם תיארו היטב את היתרונות הייחודיים של אזור ים המלח עבור חולים הסובלים ממחלות עור.

 

במהלך הכנס, פרופ' מין זנג , רופא וחוקר בכיר שהוביל המשלחת, תיאר את היקף וסדר גודלם של מחלות עור בסין ובמיוחד את נטל מחלת הפסוריאזיס בארצו.

 

ההרצאה של פרופ' צבי בנטוויץ, ראש הענף הרפואי במרכז מחקר ים המלח וערבה, שפך אור על ההישגים המדהימים של קבוצתו ופילס את הדרך למחקרים עתידיים עם עמיתיו בסין.

 

לבסוף, ד"ר מרקו הררי, מנהל הרפואי של המרכז הרפואי DMZ חשף לפני קהל המשתתפים את תוצאות היוצאות דופן שהושגו בים המלח על ידי קלימטותרפיה במחלת הפסוריאזיס ובמחלות עור אחרות.

 

המשתתפים והמארגנים של האירוע הראשון מסוגו זה שמחו לחלוק את החוויה של האירוע הישראלי הזה וסיימו יום הסמינר עם סיור במתקני המלון והספא, כשהביעו שביעות רצונם המלאה. חלק מהם דיברו באשר לאפשרות להגעת חולים סיניים הראשונה לטיפול אקלימי בים המלח, כבר בחודשים הבאים.

סמינר רופאים מנורווגיה - עין בוקק ים המלח

סמינר רופאים מנורווגיה

 
הסמינר התשיעי נערך בין התאריכים 23.11.15-26.11.15 ואורגן  על- ידי קרן נאמנות נורווגי בשיתוף עם אוניברסיטת בן- גוריון -  מחלקת מדעי הבריאות, המרכז האוניברסיטאי סורוקה, המרכז המדעי בערבה, עין גדי והמרכז הרפואי DMZ שבים המלח.
קבוצת פרוייקט רוטרי מצ'כיה במלון לוט בים המלח

פרוייקט רוטרי - צ'כיה

המטרה העיקרית של הפרוייקט הייתה לעזור לילדים הסובלים מאטופיק דרמטיטיס להגיע לים המלח על מנת לקבל טיפול אקלימי טבעי בים המלח. הפרוייקט כלל 3 מחזורים נפרדים כאשר כל מחזור כלל כ-25 ילדים וכל ילד מלווה בהורה אחד במהלך תקופת שהייתם במלון ספא לוט. הפרוייקט נתמך על ידי הארגון הרוטרי הצ'כי בשיתוף עם המרכז הרפואי DMZ הממוקם במלון ספא לוט.
מלונאות ירוקה מלונות בים המלח

וועידת OECD לתיירות, ירושלים אוקטובר 2010

מנכ"ל מלון ספא לוט נחמיה בן פורת, הציג בפני פורום התיירות של ה- OECD את הישגי המלון בתחום המלונאות הירוקה. פעילות המלון בתחום זה קצרה שבחים רבים והערכה מצד משתתפי הפנל.