ספא וארוחת בוקר

מלון לוט - ים המלח מבצעים וחבילות

חופשה בים המלח היא חוויה שמספקת הנאה רבה - ובמיוחד כשאנחנו מוצאים דילים למלונות בים המלח שהופכים את הנופש לאטרקטיבי גם מבחינת המחיר. כדי לאפשר לכל מי שרוצה לבלות באזור הייחודי לעשות זאת, מציע מלון לוט ים המלח מבצעים שונים, וכדאי לעקוב אחרי ההצעות הספציפיות שבאופן טבעי מתעדכנות מעת לעת. דוגמה אחת של מבצעים בים המלח במלון לוט היא הטבה יקרת ערך שמיועדת למגיעים במוצאי שבת: קבלת החדרים אפשרית החל מ-19:00, ומחיר האירוח כולל ארוחת בוקר, ארוחת ערב וכניסה חופשית לספא. גם בספא ניתן למצוא חבילות טיפולים אטרקטיביות (באופן כללי כשמחפשים מבצעים ים המלח הוא מקום של טיפולים איכותיים, וכדאי לנצל מחירים מוזלים במחיר מוזל להעשרת החופשה).
כמו כן לעיתים מציע לוט ים המלח מבצעים גם בחגים כגון ראש השנה. מלון לוט ים המלח מציע דילים מגוונים שמשתנים כל העת, ומומלץ לעקוב אחרי ההצעות האטרקטיביות. עוד רצוי לזכור שכשמחפשים מלונות בים המלח מבצעים אטרקטיביים הם כמובן שיקול בבחירה, אבל לא כדאי לשכוח לבחון גם את התמורה - אצלנו במלון לוט, חוף ים צמוד, ספא מודרני וחדיש שמעניק טיפולים מקצועיים ברמה גבוהה. וכמובן, איכות ורמת האוכל אצלנו ללא פשרות. 

 

 

 

מבצע ליל מוצאי שבת

23 בנובמבר - 29 בדצמבר 2019
המחיר כולל ארוחת בוקר וערב כניסה חופשית לספא במלון קבלת חדרים החל מהשעה 18:00 ועזיבתם עד השעה 11:00 למחרת
עבור הזמנות מהאתר
החל מ-779 ₪
עבור חדר זוגי ללילה אחד
הזמנת חדרמבצע ליל מוצאי שבת

מבצע נובמבר אמצע שבוע

10 - 28 בנובמבר 2019
המבצע כולל : לינה בחדרי הדלאקס והסטודיו החדשים חצי פנסיון + הטבת ארוחת צהרים בדספרדו בר פעם אחת בשהייה קפה ועוגה כל יום כניסה לחמאם פעם ביום חלוקים חינם
עבור הזמנות מהאתר
החל מ-1330 ₪
עבור חדר זוגי ללילה אחד
הזמנת חדרמבצע נובמבר אמצע שבוע